Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Logs
ur: لاگز

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Header
ur: ہیڈر
