Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Author
bn: লেখক

en: List
bn: তালিকা

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Region
bn: অঞ্চল
