Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: View
dz: སྟོན་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
