Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Test
he: בדיקה

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: Response
he: תשובה

en: Password
he: סיסמה

en: View
he: צפיה

en: Region
he: איזור

en: Created
he: נוצר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Method
he: שיטה

en: Canada
he: קנדה

en: Created on
he: נוצר ב
