Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama pengguna

en: Author
id: Penulis

en: List
id: Daftar

en: Test
id: uji

en: Logs
id: Catatan

en: Message
id: Pesan

en: Response
id: Jawaban

en: Password
id: Sandi

en: View
id: Lihat

en: Region
id: Wilayah

en: Created
id: Dibuat

en: Client ID
id: ID Klien

en: Method
id: Metode

en: Canada
id: Kanada

en: Request
id: Permintaan

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia
