Extra Paragraph Types - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Size
cy: Maint

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Medium
cy: Canolig

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Round
cy: Crwn
