Extra Paragraph Types - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Size
kk: Көлем

en: Center
kk: Орта

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Text
kk: Текст

en: Medium
kk: Орташа
