Extra Paragraph Types - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Size
be: Памер

en: Link
be: Спасылка

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Warning
be: Увага

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: About
be: Аб

en: Dark
be: Цёмная
