Extra Paragraph Types - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Link
eu: Esteka

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Warning
eu: Kontuz

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Info
eu: Informazioa

en: About
eu: (r)i buruz
