Extra Paragraph Types - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: Center
it: Centro

en: Default
it: Predefinito

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Success
it: Riuscito

en: Warning
it: Avviso

en: Alignment
it: Allineamento

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Info
it: Informazioni

en: About
it: Informazioni

en: Light
it: Chiaro

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Dark
it: Scuro
