Extra Paragraph Types - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Size
vi: Dung lượng

en: Link
vi: Liên kết

en: Center
vi: Giữa

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Success
vi: Thành công

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Info
vi: Thông tin

en: About
vi: Giới thiệu

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Dark
vi: Sẫm màu
