Extra Paragraph Types - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Link
ar: رابط

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Warning
ar: تحذير

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Info
ar: معلومات

en: About
ar: حول
