Extra Paragraph Types - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Size
bn: সাইজ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
