Extra Paragraph Types - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Size
da: Størrelse

en: Center
da: Centreret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Success
da: Succes

en: Warning
da: Advarsel

en: Alignment
da: Justering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om

en: Light
da: Lyst

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Dark
da: Mørkt
