Extra Paragraph Types - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Link
gl: Ligazón

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Warning
gl: Alerta

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Info
gl: Información

en: About
gl: Información

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Dark
gl: Escuro
