Extra Paragraph Types - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Size
he: גודל

en: Link
he: קישור

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Info
he: מידע

en: About
he: אודות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני
