Extra Paragraph Types - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Size
ps: كچه

en: Link
ps: تړونی

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات

en: About
ps: په اړه
