Extra Paragraph Types - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Link
ro: Legătură

en: Center
ro: Centru

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Info
ro: Informație

en: About
ro: Despre
