Extra Paragraph Types - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: Link
sv: Länk

en: Center
sv: Centrerad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Warning
sv: Varning

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Info
sv: Information

en: About
sv: Om

en: Light
sv: Ljust

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Dark
sv: Mörkt
