Extra Paragraph Types - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Size
fi: Koko

en: Link
fi: Linkki

en: Center
fi: Keskellä

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Info
fi: Tieto

en: About
fi: Tietoja

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Dark
fi: Tumma
