Extra Paragraph Types - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Size
hu: Méret

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Center
hu: Középen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Info
hu: Infó

en: About
hu: Leírás

en: Light
hu: Világos

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Dark
hu: Sötét

en: Danger
hu: Veszély
