Extra Paragraph Types - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Size
hy: Չափ

en: Link
hy: Հղում

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո
