Extra Paragraph Types - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Size
ka: ზომა

en: Link
ka: ბმული

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Info
ka: ინფო
