Extra Paragraph Types - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Size
kk: Көлем

en: Link
kk: Сілтеме

en: Center
kk: Орта

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі
