Extra Paragraph Types - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Size
fa: اندازه

en: Link
fa: واصلی

en: Center
fa: وسط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Warning
fa: اخطار

en: Alignment
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Info
fa: اطلاعات

en: About
fa: درباره

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
