Extra Paragraph Types - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Size
sl: Velikost

en: Link
sl: Povezava

en: Default
sl: Privzeto

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki

en: About
sl: O modulu
