Extra Paragraph Types - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Size
tr: Boyut

en: Link
tr: Bağlantı

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Warning
tr: Uyarı

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Info
tr: Bilgi

en: About
tr: Hakkında

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil
