Extra Paragraph Types - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ
