Extra Paragraph Types - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: About
el: Περί
