Extra Paragraph Types - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
