Extra Paragraph Types - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: About
nl: Over

en: Light
nl: Licht

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Dark
nl: Donker

en: Paragraph Title
nl: Paragraaftitel

en: Danger
nl: Gevaar
