Extra Paragraph Types - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Size
ru: Размер

en: Link
ru: Ссылка

en: Center
ru: Центр

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Success
ru: Успешно

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Info
ru: Инфо

en: About
ru: Информация

en: Light
ru: Светлая

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Dark
ru: Темный

en: Paragraph Title
ru: Заголовок параграфа
