Extra Paragraph Types - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Center
ta: மையம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Info
ta: தகவல்

en: About
ta: பற்றி
