Extra Paragraph Types - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Size
ur: حجم

en: Link
ur: ربط

en: Center
ur: وسط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Warning
ur: انتباہ
