Extra Paragraph Types - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: Link
cs: Odkaz

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: About
cs: Popis

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární
