Extra Paragraph Types - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Size
gu: માપ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે
