Extra Paragraph Types - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Size
af: Grootte

en: Link
af: Skakel

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Warning
af: Waarskuwing
