Extra Paragraph Types - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Size
ca: Mida

en: Link
ca: Enllaç

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Warning
ca: Avís

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Dark
ca: Fosc

en: Paragraph Title
ca: Títol del Paragraph
