Extra Paragraph Types - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Size
es: Tamaño

en: Link
es: Enlace

en: Center
es: Centrado

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Success
es: Éxito

en: Warning
es: Advertencia

en: Alignment
es: Alineación

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: About
es: Acerca de

en: Light
es: Fina

en: Primary
es: Primario

en: Secondary
es: Secundario

en: Dark
es: Oscuro

en: Paragraph Title
es: Título del Paragraph
