Extra Paragraph Types - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Size
ku: قەبارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە
