Extra Paragraph Types - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Link
pl: Odnośnik

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Info
pl: Informacja

en: About
pl: O stronie

en: Light
pl: Jasny

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Dark
pl: Ciemny

en: Paragraph Title
pl: Tytuł Akapitu
