Extra Paragraph Types - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Size
sq: Madhësia

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: About
sq: Informacione
