Extra Paragraph Types - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Disable
gl: Desactivar

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Gallery
gl: Galería

en: Mode
gl: Modo

en: Loop
gl: Bucle

en: Navigation
gl: Navegación

en: Basic
gl: Básico

en: Controls
gl: Controis

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Speed
gl: Velocidade

en: Styles
gl: Estilos

en: Fixed width
gl: Ancho fixo
