Extra Paragraph Types - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Disable
he: השבתה

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Top
he: עליון

en: Text
he: טקסט

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Forward
he: קדימה

en: Bottom
he: למטה

en: Gallery
he: גלריה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Loop
he: בלופ

en: Navigation
he: ניווט

en: Basic
he: בסיסי

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Styles
he: סגנונות

en: Fixed width
he: רוחב קבוע
