Extra Paragraph Types - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Disable
hy: Անջատել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Top
hy: Վերև

en: Text
hy: Տեքստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Basic
hy: Տարրական
