Extra Paragraph Types - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Disable
jv: Dipaténi

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Text
jv: Teks

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Basic
jv: Dasar

en: Fixed width
jv: Ambané tetep
