Extra Paragraph Types - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Disable
fa: غیرفعال

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Top
fa: بالا

en: Text
fa: متن

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Bottom
fa: پایین

en: Mode
fa: سبک

en: Loop
fa: حلقه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Basic
fa: پایه

en: Paragraph
fa: فقره

en: Speed
fa: سرعت

en: Styles
fa: استایل ها
