Extra Paragraph Types - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Disable
ro: Dezactivare

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Mode
ro: Mod

en: Loop
ro: Buclă

en: Navigation
ro: Navigator

en: Basic
ro: Simplu

en: Styles
ro: Stiluri

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
