Extra Paragraph Types - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Disable
af: Deaktiveer

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Navigation
af: Navigasie
