Extra Paragraph Types - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Disable
be: Выключыць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Top
be: Верх

en: Text
be: Тэкст

en: Bottom
be: Знізу

en: Mode
be: Лад

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Basic
be: Асноўны

en: Fixed width
be: Фіксаваная шырыня
